Květen 2009

Moje new hudba...:D...REGGAE..

29. května 2009 v 19:38 | Anuška:-* |  -->Hudba
A taky jsem vám chtěla oznámit že se dávám na reggae...protože to je prostě dokonale. Bob Marley a tak... Krása...dokonalost sama..:)
Skupina Afrodisiak:

Ned Kelly

29. května 2009 v 19:10 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER
NED KELLY - přichází pravdivý příběh jednoho z nejznámějších lidí mimo zákon ... NEDA KELLYHO. Policie ho pronásledovala, stíhala ho celá zem a za jeho hlavu byla vypsána největší odměna na světě. Musel se skrývat, zatímco jeho přátelé a rodina byli nespravedlivě uvězněni. NED se ale brzy se svým gangem stal pověstným.

Zvláštní film. A nejzvláštnější je, že se v něm sešly moje největší hvězdy. Orlando a Heath. Krásný, ale strašidelný film. Smuný.

IN LOVE...krása no..ale je to nespravedliví...moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc!:'(

25. května 2009 v 18:55 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Chci vám jen oznámit že jsem se zamilovala...a ne do nějakyho diskanta jako ženatej..(jako ne že bych měla něco proti ženatymu...to ani náhodou...ale nesnášim ho). Ale on je prostě krásnej...kdybyste ho viděli...bych se na něj mohla dívat pořád a nikdy by mě to neomrzelo. Nádhera..nemůžu si pomoc. Ale je to hrozný. Nikdy takovýho kluka nebudu mít:'(

NAROZENINY..a já na to zapomenu..to jsem teda...

23. května 2009 v 14:44 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Slavím narozeniny. Teda ne já, ale tndle blog. Teda on už slavila, al ejá na to jaksi zapoměla. Ano:D jsou to 2 roky od chvíle kdy jsme založila svůj první blog. Od té doby jsme měla ještě 2 další, ten jeden už neexistuje. Druhý je tady (musím udělat reklamu ne?:D). Je zvláštní kolik se toho změnilo. A nejen na blogu,ale celově. Nejvíc jsem se změnila já a moje okolí. Teď mám úžasný kamarády a jsem za to strašně vděčná. dřív jsme měla taky kamarády, to jo. Ale bylo to jiný. Teď jsem strašně šťastná!! ale to jsme se dostala mimo téma. A taky tady bylo za tu dobu přes 16 000 lidí. Většina jsem sice já, ale stejně to je krásný číslo.
Tak...HAPPY BIRTHDAY MY DEAR BLOG!!
První obrázek:

Já, Malá skláa, moji dokonalí spolužáci, Banán a všechno ostatní..

23. května 2009 v 14:32 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj zlata:-* tak jak se máte.. já uplně luxusně:D Včera jsem se vrátila ze školního výletu bo jak se tomu říká.. Byli jsme na Malé skále a bylo to krásný. Od sředy ráda 6.15 do pátku večera 21.45 jsem spala asi 6 hodin:D dnes jsem spala asi do 11. Ve středu po škole jsem jeli vlakem na Malou skálu. Tam jsem se utábořili a šli si máchat nohy. To se trošku zvrklo. Nakonec jsem byla durch:D potom jsme (velmi nadšeně) šli na vyhlídku a ke kostelu a tak. Večer jsem opékali a kecali a bylo to strašně fajn. Spát jsme šli asi v půl 3. Ve čtvrtek jsem vstávali před 6. K snídani jsem měla vánočku:D potom jsme šli na výlet. Teda jsko nejdřív jsme jeli vlakem někam do prčic a pak jsme se vraceli. To bylo moc veselý. Pája byla postižena opakovací nemocí a ta ženská hrozn dupala. Kluci tam zabili nějakou krávu (jako zvíře ne člověka) Drobounko jsem zabloudili a zmokli ale bylo to fajn. Večer jsme se koupali a hráli nějaký hry. Pak jsme zase chtěli spát venku ale lilo Takže jsme zalezli do stanů. Tam mě unesli mravenci, takže jsem spala v předsíni:D, ale nějak mi nešlo usnout, tak jsem poád chodila na záchod a procházet se a snažila jsem se číst ale ten mobil pořád zhasínal:D Ráno jsme zase šli na Frýdštejn. S Banánem (pes) ale ten se bohužel lek Pídi a utek:(.. A pak jsme zase jeli vlakem dom. Ale když jsme šli z nádraží tak začalo drobounko pršet (kdo je z Jičína ví že drobounko znamená drobounko víc, prostě jsme byla asi za 20 vteřin jak zmoklá slepice.):D a ty hopeři divně koukali:D:D a pak jsem měla vystoupení . V jednu chvíli jsme to všihni zapoměli, ale jinak to bylo super. Málem jsem tam usnula:D a večer jsem koukala na Takovou normální rodinku. Celkem fajn film, ale seriál je stejně lepší!!!
Děkuju Vám všem moc...strašně vás miluju..hlavně ty retardovaný Terezko:-*:-*

Jáá..

18. května 2009 v 17:36 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj zlata...tak jak se daří?? U mě celkem super...až na to, že táta řekl, ža okud mě živí, nebudu mít dredy:-/...tak jsem hneddostala několik nabídek kde můžu bydlet:D...
Normálně..víte co jsem dnes měla??? TŘEŠNĚ!!!!!... mňáááááám...užasný co??..
Tak já zas pádim..páč ještě musím dopsat dějak...a jedem na balet..tkvam pak napisu jaky to bylo..papa:-*

Dreads...dredy....

15. května 2009 v 16:01 | Anuška:-* |  -->Obrázky
Dredyyyyyyyyy... Jeden velký slint:D Chtěla bych moooooc...ale tatínek by mě asi vydědil. Ale to by nebylo nejhorší. Hlavně bych asi vypadala jako totální debil!!:'( (i am kidding of course...tatínek je mnooohem důležitější než jak vypadám!) No. Tak to je asi tak ve zkratce můj vzath k tomuto krásnému výtvoru lidstva vše. Jo...a hlavně...MILUJU ČERNOCHY S DREDAMAAA!!
Nádherná fotka!!

♥♥Nemůžu si pomoc...tydle dva jsou prostě nádherní!!!!♥♥
♥♥♥♥

Už jsem to vymyslela! Budu mít jen třeba 2 nebo 3 vzadu...noo? co tomu říkáte? David mi řekl, že se se mnou přestane bavit..:D..ale to snad nemyslel vážně (doufám!!) Ale s maminkou jsme se dohodli, že až po tanečních (aby ty vlasy stihly pořádně dorust!:D) A nevíte někdo kolik to tak přibližně stojíí?? Prosíím..!!:D

Eminem-We made you....no...nevím co říct...prostě: Volejte Slááávááá...starej dobrej Eminem z5:D

7. května 2009 v 19:38 | Anuška:-* |  -->Hudba
Je to zvláštní...člověk by řekl že se za tu dobu uklidní..ale ono nic..
Upřímně..asi by to byla škoda:D přijít o toho starýho dobrýho Eminema...neim noo..
Každopadně ta písnička je úžaasná..:D.. On pořed krásnej..nepřijdevám že vypadá jako trpaslík??:D

Tomu, kdo mě zachránil a bude mě zachraňovat až do smrti-Nikolce...

7. května 2009 v 19:29 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty


Nikolko moje zlatá...Tenhle článek je pro tebe. Protože chci abys věděla co pro mě znamenáš. Ta tvoje otázky když jsme koukali na ten film byla dost nemístná...Ne..nemám tě ráda... Miluju tě...a budu i když se s tim větším malým vyspíš nebo já neim co... Je to tvůj život a jestli budeš šťastná tak za ním půjdu, omluvím se mu a poděkuju mu. Když šťastná nebudeš tak za ním půjdu a rozbiju mu držku (přece ho přeperu...možná bys mi před tím mohla dát pár lekcí s hrábjema) Jsi moje sluníčko. Nikdy nezapomenu na ty nádherný chvíle, který jsme spolu prožili. NIKDY!! Ani kdybych chtěa (a myslím že nikdy nebudu chtít). Kdybys kdykoli cokoli potřebovala stačí luskout a přiběhnu (jsem přece tvůj otrok..nezapoměla jsi?) ale přiběhl bych i dobrovolně to mi věř. Jsi to co potřebuju abych mohla žít...ty jsi to co musím napomínat a vychovávat..ty jsi to čemu se můžu svěřit přestože se to směje....ty jsi to co mi dokáže pokaždý zvednout náladu...ty jsi to co mi pomohlo zapomenou... Ani nechci myslet na to co by bylo kdybych tě neměla!!
Jsi slunce i měsíc mého života! Přísahám...ať se stane cokoli...budu tě milovat víc než sebe... Děkuju ti za všechno to krásný co jsi mi dala i za to co mi ještě dáš...děkuju ti ža to že jsi.. Miluju tě a děkuju!!

Byl pozdní večer, první Máj...Večerní Máj byl lásky čas...

3. května 2009 v 15:01 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
A jak jste si vlastně užili Čarodky a 1.Máj? Já celekm super. Byla jsem s Nikolou. N čarodky i s Kolíkem a Ženatým (!!!!) a ani jsem ho nezabila (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i když jsem se pokoušela no...ale byla docela sranda. Sice pršelo a kluci se báli aby se nerozputili:D tak sem jim museli půjčit deštník. Ale jsme obě zdvravý (zatím) takže snad dobrý. Ale nejlepší bylo když jsem ležela zhulená v Alanovkách (ale nic sem nekouřila...jako fakt!!!) Ale měla jsem trošku průšvih...ale pohoda:D
A na 1.Máj jsme byly ete s Terezkou a Michalkou na Zebín. To bylo absolutně úúúúúúúúžasnýýýýý.. A k obědu jsme měli špagety (!!!:D!!!) A potom jsme jeli do Železky a byly jsme na stromě. Jako Nikolka pořád zabíjela mravence a já ji v tom bránila. Chudáci mravnci. A večer jsme byly s Míšou a Terezkou venku. Pak jsme koukali na Hříšnej tanec...*IN LOVE* (Filip-Nikolky brácha měl pořád kecy:-/)
A v sobotu (včera) jsme byly na Destinis jam. Jako ze mě se stala vědma...a bylo to super...:D;)
Tak se mějte krááásněěěě...papa:-*

House...ale ne doktor!

3. května 2009 v 14:53 | Anuška:-* |  -->Hudba
Ahoj zlata:-* Právě tady schánim nějakej house pro naši velkolepou show:D a vůbec nevím kde to jako mám vzít. Něco sem si stáhla ale nevím nevím. Takže jestli něco máte tak napište. Dyžtak moje icq je 401508228 tak napište...mějte se...pap:-*