Duben 2009

Houby s octem na kyselo...:D:D...Líbjej se mi kolečka°°°°°°

29. dubna 2009 v 19:11 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoooj pusy:-* Tak jak pak se mate? (typicka otazka...odpoved už ani nečekám no..) Já se mám (nečekaně) skvěle. Vlastně ani nevím čím to. Prostě mi je ňák tak dobře. Venku je krááásně...čeká mě krásnej víkend, rozumím 2 slovům v písničce (francouzký) :D což je opravdu úspěch. Ale navím jestli jim rozumím správně.:D takže asi zase pádim. sestra..no...tk se mejte krááásně pusy..(pěkný počtení co?)°°°°°Lords of Dogtown=Legendy z Dogtownu=úúúúúúúúžaaaasneeeeeej film...!!!!

25. dubna 2009 v 21:44 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER
V 70. letech přivedla skupina mladých surfařů z nehostinné čtvrti Dogtown v kalifornském Venice k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Zakladatelé týmu Z-Boys, který se proslavil svým agresivním stylem, zkombinovali dechberoucí surfařské kousky se skateboardingem a stali se doslova přes noc obrovskou senzací a místními legendami. Uvnitř prázdných bazénů, které se proměnily v dějiště strhujících kaskadérských kousků, položili základy dnešních extrémních sportů a vytvořili nový životní styl, jenž se postupem času stal celosvětovým antikulturním fenoménem. Když se však obyčejná odpolední zábava proměnila ve velký byznys, začala si sláva vybírat svou daň v podobě rozpadajících se přátelství, o nichž se všichni domnívali, že budou trvat navěky.
Dokonalej film...budem se s Nikolkou učit na skatu..ale neim kdo nas to naučí teda..:D Heath tam sice nehraje žádnou hlavní roli ale je docela dost duležitá-ta role) ale je úžasnej (to on ale ve všech filmech..i prostě pořád!:(..) Jestli jste to někdo neviděl tak se na to jděte okamřitě podívat!!

Nový talent

20. dubna 2009 v 17:24 | Anuška:-* |  -->Hudba
Takze..právě jsem objevila nový velký talent. A to Julču. Ne, že bych ji objevila teprve teď..ale až teď jsme ji slyšela pořádně zpívat a byla to teda nádhera. Takže až jednou bude slavná zpěvačka a všichni kluci po ní budou šílet, tak netvrďte, že jsem to neřikala! Právě Vám to totiž řikám. A jestli si někdo myslí něco jinýho, tak to je vůl, je totálně hluchej a blbej!!

Tadle fotka by se dobre vyjimale vnejakym bulváru se spekulacema jestli už nemá dítě. Neřekli by jste???

Beatles

17. dubna 2009 v 17:47 | Anuška:-* |  -->Hudba
Zbláznila jsem se do Beatles. Hlavně teda do Johna. Ani nevím jak se to stalo. Když on byl tak...
No...Here comes the sun už tdy máte. Takže vám sem dám něco jinýho:
Hey Jude:

All you need is love:


I Wanna Hold Your Hand:

Testy...a dětičky:D

17. dubna 2009 v 17:38 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj...tak to mam za sebou (ty testy myslím) No...nic moc no...Řekla bych, že dostanu tak 3..ale to taky ujdde ne??:D..jako doufám,že mi nic horšího nedaj..snad:D Ale jako ja se učila!! Ale ono toho je nějako mooooooc...:(..na vraždu to e..a v pondělí píšem z matiky:-/...hruza no..
Ale jinak byla ve škole hrozna sranda. Budu mít syna a dceru. Ale ještě se teda neví s kým:D Věřite na nějaký věštění? Je docela jo..todle jak jsme si dělali mi vyšlo už spoustě lidí-Elišky mamince, Davidově mamince, mojemu tatínkovi,... Takže to je super.. Asi zčnu vymýšket jméno..no pro kluka je jasný-Matyáš (nebo Tadeáš??) Ale jako pro holku vůbec nevím no..:D Mám závažný problémy cooo?? Tak rači končím..ještě vám sem asi něco dám. Nějakou písničku..chcete...(jestli necte tak toje vaš problem no..:D)

ŠKOLAAAA:'(...Whyyy??

15. dubna 2009 v 18:48 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj lasky:-* Tak jak pak se áte? Já celkem vystresovaně. Zítra píšem ze zemáku a asi mame mít prezentaci na Ov. Takže hrůza. A v pátek píšem z fyziky, frániny a bižule. Anička je v.... Ale to se nějak zmákne:D..jako všechno ostatní:D Hlavně že nepropadám...a asi mi zatím (zdůraznuju to ZATÍM!) nehrozí ani 4:D...no jo gympl nooo:D

Gympl sloh:D

13. dubna 2009 v 17:54 | Anuška:-* |  -->Příběhy
Můj sloh...o gymplu... Je to o nicem ale chtela sem se s vama podelit o muj neuveritelny talent:D

Stojí zády opřená o zeď. Vystrašeně se rozhlíží. Už jde. Přichází. Neslyší jeho kroky, přesto vidí jeho nejasný obrys. Už je tak blízko! Dívá se do jeho šílených očí. "Kdo jsi?" křičí na něho zoufale. Hlas se jí třese. Vidí svou jedinou naději v tom, že se jí podaří zjistit kde bere sílu. A zároveň si přeje přijít té záhadě na kloub. Jeho jasné oči na chvíli zmizí, jak je zakreje víčky. Pak se zase objeví. Dál ji sledují tím hrůzným pohledem. "Proč tu jsi?" snaží se zjisit alespoň něco. "Nenašel jsem co jsem hledal. Vlastně jsem ani nevěděl co hledám. Teď to vím! A je to tak blízko..." nečekala odpověď. Natožpak tak podivnou. Jeho hlas zněl docela mile. Avšak smutně. Byl to hlas mladého člověka, který ztratil důvod žít. Až na tu poslední větu...tu pronesl s krvelačností tak silnou, že jí po zádech přeběhl mráz. Vycenil zuby. "Co ode mě chceš?" - "To, co mi ONA odmítla dát. Odmítla vložit své srdce do mých dlaní, přestože to mé patřilo jen jí. Chci tvé srdce!" To slovo ONA řekl s takovou něhou. Ale i nenávistí. Hrudník se jí zvedá a klesá, jak zhluboka dýchá. Pomalu ustupuje. Dostává se ke dveřím třídy. Dívají se na sebe. On nevidí náznak naděje v jejích očích. Je to tak dlouho co naposledy zkoumal touhy a zklamání lidí. Proto snad si nevšímá jejího tichého ústupu, dokud ona nezapadne do třídy a dveře za sebou rychle nezabouchne. Je se sebou spokojena. Dokázala to! Při jeho zařvání plném zoufalství, ji však napadne, jestli by se neměla vráti a opravdu se mu navždy odevzdat. Ne! Nechce být jako on. Napíná uši. Slyší jak hlasitě vzlyká a naříká. Pak se ale ozvou kroky a naříkání se začne vzdalovat.
Sedí na lavici. Okolo je chlad, ticho, tma. Bojí se dýchat. Ten zvuk by mohl být moc hlasitý. Dívá se přímo před sebe na tabuli. Míhají se po ní stíny. Uklidňuje se, že to jsou jen světla aut jezdících po ulici pod okny. Ví, že to není pravda. Vymlouvá si pravdivost svých myšlenek. Proč si lže? Strach jí nic jiného nedovolí. Co tady vlastně dělá? To kdyby věděla... Jak se ocitla v noci ve škole? Proč tam je? Co ji tam přivedlo? Zvědavost. Všechno to zavinila zvědavost. Touha po dobrodružství. Ani neví jak, ale tušila zvláštní věci mezi stěnami gymnázia. A tušila správně. Když tam tak seděla, věděla, jak málo se mýlila. Přesto...čekala snad postavu prahnoucí po jejím srdci? Čekala oči plné nenávisti? Vlastně i žalu. Neuvěřitělný žal a strach se zračí v oněch očí. Snad proto jsou vryty v její paměti tak silně! Když je uviděla prvně, necítila strach, ale smutek. Smutek nad ztraceným životem neznámého tvora. To až potom se dostavil strach. O to silnější. Strach ústící do šílenství. Tak strašně by si přála zachrátit život-nejen sobě, ale i jemu. Přála by si mu pomoci. Spasit jeho duši, aby nemusel nadále lačnit po nemožném mezi zdmi gymnázia. Obává se, že z té budovy není návratu. Možná ani pro ni ne! Hlavou ji pobíhají myšlenky. Prohánějí se tam jak splašení koně. Napadájí ji miliony možných verzí její smrti. Nemůže se zbavit pocitu, že když tam zůstane, nikdy se nevrátí k rodičům a bude dělat společnost smutnému stínu s krvelačnýma očima. Bude jako on! Toužit po smrti i životu. Najednou ji naplňuje ten pocit. Zmatenost, strach, šílenství, krelačnost, nenávist. Nenávist ke všem. Zazlívá jim, že ji tam nechali. Že jí nepřišli na pomoc. Snaží se uklidnit. Počítá do desíti. Představuje si krásné chvíle, které prožila. Snaží se zapomenout kde je a co cítí.
Sedí a tupě se dívá před sebe. Po tabuly běhají stíny a ona se třese strachy. Chce utéct! Znovu jde plna obav ke dveřím. Bere za kliku. Kolikrát to už zkoušela? Nejdou otevřít. Jak jinak? Zoufalství se jí vlévá do těla. Zoufalství a šílenost. Cloumá dveřmi. Chce pryč! Zhluboka oddechuje. Slyší kroky! Schoulí se od klubíčka. Hlavu si opře o dveře. Odehrává se v ní boj. Chce volat o pomoc. Ale co když je to ON? Co když jí ublíží? Ne! To ne! Bude tiše. Úplně tiše. Neuslyší ji. Neublíží jí. Raději se nehýbá. Každý pohyb by na ni mohl upozornit. Zavírá oči. Přála by si usnout. Třeba by tak přečkala do rána. Neviděla by už jeho oči ani šílený úšklebek. Neuvědomovala by si smutek té bytosti. Nepřála by si pomoci mu. Necítila by bolest. Nedívala by se do tváře smrti. S neblahou předtuchou otvírá oči. Stojí nad ní. Dívá se do jeho divokých očí a chce křičet. Z úst však nedostane ani hlásku. Vždycky chtěla zemřít při nějaké dobrodružné akci. "Tak se ti to vyplnilo!" vysmívá se jí osud klidně, jako by jejím přáním bylo svézt se na kolotoči. Ale vždyť nechce zemřít! Ne tak mladá! Život je tak krásný. Ale ona už nebude nikdy šťastná. NIKDY! Asi i kdyby ji nechal žít! Ty jeho oči uvidí do smrti. Nikdy se jich nezbaví. Ten žár. Tu touhu po krvi. Asi by si nepřestala vyčítat, že ho tam nechala. Vyčítala by si, že ho nemilovala! Vztahuje k ní ruku...

Výýýleet!!

8. dubna 2009 v 20:55 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj pusy:-* Tak jak se mate? My jsme dns byli na tom výletě bylo to upe nejvíc super...a budem spolu navždy že jo lasko?:-* A nevím jestli jsemvám to řikala..mam tu knizku..je nadherna..ale strase smutna:(...uz to budu mít přečtený no..:D...tk ja asi pádím..mejte se krásne..časem vám sem dám fotky z toho vyletu..:-*

Matilda Rose Ledger

5. dubna 2009 v 13:40 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER
Matilda Rose Ledger se narodila 28. října 2005 v Brooklynu v New Yorku. Je dcerou herečky Michelle Williams a herce Heathe Ledgera.

Jejím kmotrem se stal Jake Gyllenhaal.

Matildu vychovává její maminka, její otec zemřel v lednu 2008.

Happy birthday to you!!!:-*

5. dubna 2009 v 13:31 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER
Tak...asi jste si nevšimli...včera-4.4. by měl Heath narozeniny..bylo by mu 30..j to strašný..když si vezmete jak byl mladej...a kolik to ještě mohl dokázat..Tak....Happy birthady dear Heath...We miss you!!!


Joker


Se svojí snoubenkou Michelle Williams (hrozně se k sobě hodili!!)

No...co k tomu říct??

5. dubna 2009 v 13:22 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj pusy:-* Tak jak pak se mate?? Já celkem fajn...jen sem nějak přepapana:D.. Dnes jsem stávala v 11.. takže docela dobrý:D Pak jsem koukala na Obamu..ale nestihla jsem ten projev..takžt to snad najdu někde na netu...Zítra jdu na přednášku o seběvědomí...už se těším...ale jdu sama:(..takž určitě někde zabloudím:D:D jak se znám no...(byla bych schopná zabloudit ive vlastním domě:D...holt nemám orientační smysl po tatínkovi no..) A pak budu spát u babičky (naši jdou do divadla takže nemám jak se dostat dom) takže nic nenapíšu..až v úterý..
A ve středu jedem na ten výlt...jupíííííí...už se těším!!....tk se mejte krásně..papap:-*

He is gonna be always around!

3. dubna 2009 v 19:50 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER
Tak...Here comes the sun-Beatles Je (nebo spíš byla:(...) to jeho oblíbená písniča..
Tak prostě jako vzpomínka (i když vzpomínám pořád!!)
Jinak ta písničkla je totáně nádherně úžasná!!!


Dnes prostě lepidlo:D

3. dubna 2009 v 19:46 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj pusy...omlouvám se Vám moc, že jsme včera nic nenapsala, ale vůbec mi nešlo se sem přihásit..tk mi to odpusťte..
A jinak? Jak se máte? Ja celkem super. Dne sjsem s opalovala...ale asi to moc nepomohlo:( To víte..chci být na zitřejší oslavu hezká...pro NĚJ!:(
Normálně..dnes Mates koupil elišce lepidlo a mě vyteklo do tašky a přilepil mi k tašce Kašpara (knížka) no..takže jako zabava:D jsem to vknihovně rvala:D

Jako už mě to přestává bavit!!

1. dubna 2009 v 17:03 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Jooo...už mě to opravdu přestává bavit...píšu sem jak blbá a nikdo to neocení...Nikdo sem nepříjte...nikdo nenapíše koment...takž jeko ja už fakt neim co dělat! Jsme z toho zoufalá abyste věděli!!!!!


A stejně bych nechtěla být jablko!!