Prosinec 2008

Silvestr..

31. prosince 2008 v 13:06 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Tak co Silvestr..?..Planujete nakou parbu?...Ja snad pudu ke Kubickoj..tkze doufam ze me tam nikde nikdo neznasilni..:D..ale jako lepsi nez tvrdnout doma..ale to je snad vsechno..:D..No vsechno asi ne...:D...tk ja vam pak dyztak napsiu..estli teda nebudu lzet v prikope..:D..

A taky Vam vsem preju stastnej novej rok...:):-*


Novy blog

30. prosince 2008 v 19:27 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Tak mam NOVY BLOG...Tendel samozřejmě neruším a budu dál přidávat články..ale možná trochu míň...ten novej blog mam protoze sem zmenila obsah a blogu to neprospelo...takze zase budu psat o sobe...co dalem a tak.. Novej blog jsou hlavne my nazory...se podivejte;)..doufam ze se vam libi..me jo..:)

Smutna

29. prosince 2008 v 20:43 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Smutna..ani neim proč..prostě to nějak přišlo..a ja nevim co mam dělat...bojim se...ale chtěla bych být statečna..postavit se svetu celem a bojovat...jenže ted mi pride ze by me porazil prvni skritek kterej by se mi postavil do cesty..že bych hodila nohy na ramena a běžela e k mamince vybrečet...bojim se...hrozne se bojim!

Proč?:'(

29. prosince 2008 v 19:58 | Anuška:-* |  -->HEATH LEDGER

:'(

Friendship

29. prosince 2008 v 16:45 | Anuška:-* |  -->Úvahy


Násilí...

23. prosince 2008 v 18:14 | Anuška:-* |  -->Úvahy
Nesnasim nasili! Asi vam to uz doslo z tech mejch clanku..ale ja proste uz fakt neim..veci jako rasimus mi proste pridou nechutny..nesnaset nekoho jen protoze ma jinou barvu pleti... jako uznavam ze naky romove sou fakt kreteni..ale t naky bily tky...
Treba jak sme byli bruslit a oni se tam bili..ja jako sem fakt chela jit a nakopat je do prdele..nebo ve skole...ted uz to je snad lepsi no..ale ja proste nechapu jak muze nekdo nekomu ublizit..nebo ho dokonce zabit..jako chapu ze nekdo nekoho treba nema rad..ale to snad neni duvd ho mlatit..nebo rovnou zabit...nebo to ze ma nekdo jinej nazor..to bych pak musela pozabijet vecinu lidstva...ale jako proc bych to mela delat?...proste nechapu..
Jestli mate nekdo jinej nazor tk napiste koment..rada si to prectu...

An eye for an eye will make us all blind!

Kite

22. prosince 2008 v 18:11 | Anuška:-* |  -->Vše
Tatinek koupil kite...je to uplne uzasny...!!..ale budu muset na tom jezdit na lyzich:(...ale snad casem mi bude dovolen snowboard:)...to je super..:D...me se to totiz hrooozne mooooc libi...up uzasny!!...jako na lyzich to je tky asi fajn..a je to prej lehci...ale snowboard je proste snowboard...miluju!!
Tk naky fotky:

Proste nadhera...bych jednou chtela...
Tk todleje fakt dokonalyy!!
Trochu kycovity no...ale nadheny!
Tay je dobre videt ten kite..kdyby nekdo nevedel co to je..

Break dance

21. prosince 2008 v 11:02 | Anuška:-* |  -->Vše
Proste uzasny:


Bych na to moha koukat upe porad...miluju break...:)

John Lennon

19. prosince 2008 v 18:10 | Anuška:-* |  -->Hudba
Slavný anglický hudebník (především zpěvák, skladatel a kytarista), celým jménem John Winston Ono Lennon (nar. 1940). Pacifistický intelektuál a všestranná umělecká osobnost.

Mám ho rada halvne protoze si na nic nehral...nestydel se za svy nazory...ktery byly samozrjem uzasny..jeho hudba neni jen hudba...ale je to i prostredek kterym zdeloval svy nazory...nenavist k válkam, rasismu a nasili...uzasnej clovek!!!Hřbitov:(

19. prosince 2008 v 17:32 | Anuška:-* |  -->Příběhy
Uzasnej a strsne moc smutnej pribeh...:(...ale fakt krasnej!!

Všude bylo vedro k zalknutí, jen na hřbitově byl chlad. Za vysokou zdí, až v rohu hřbitova byl hrob, jehož náhrobek upoutával pozornost lidí, kteří občas zašli na samý konec hřbitova s touhou najít něco zvláštního. Z náhrobku vyzařovala tvář dívky, která byla v té době, která náležela této fotografii, velmi šťastná. Její úsměv byl tak krásný. Před hrobem stál chlapec a smutně se díval na náhrobek, jenž měl ve svém záhlaví citát: ,,Kdeko-li budeš, budeš-li poslouchat, najdeš mě vedle".
Tomu chlapci mohlo být tak 18 let. Stál tam ve stínu lip, v ruce držel kytici krásných kopretin. Hladil je a na ruce mu chvílemi padaly slzy. Já tam stála v pozadí s trochou zvědavosti a pozorovala jsem ho.
Stál tam snad už tři hodiny, ani jednou se neotočil, ani jednou se nepodíval jinam, než na tvář té dívky. Přistoupila jsem blíž, abych mu viděla do tváře. Uviděl mě a ani by mě ani nevnímal, kdybych na něj nepromluvila. Byl hezký a mně se zdálo, že jsem snad hezčího kluka nikdy neviděla.Bylo divné, že takový kluk není teď někde na koupališti, kde by byl určitě obklopen spoustou dívek, že tu stojí a padají mu slzy. Když jsem se mu podívala na rty, uviděla jsem, že si s někým povídá,ale nikdo tu nebyl. Až po chvíli jsem si uvědomila, že slova, která vypouští přes rty jsou určena někomu, kdo už na věky spí. Byla to slova pro tu neobyčejně krásnou dívku. Šeptal něco, ale já mu nerozuměla.
Až po chvíli vzlyk zesílil a on šeptal: ,,Proč jsi mi odešla?" V té chvíli bych se nejraději ztratila a nebyla toho svědkem. Poté položil květiny na hrob, otevřel lucerničku a zapálil svíčku. Vyndal z kapsy kapesník, otřel si oči a zahlédl mně. Na chvíli se zastavil a svýma krásnýma očima se na mě podíval. Byl to pohled velice smutný, ale měl sametově měkký hlas. ,,Ahoj, něco potřebuješ?" promluvil na mě. Nezmohla jsem se ani na slovo. Zeptal se mě znovu a v tom jsem se rozbrečela. Šel ke mně, řekl, ať nebrečím, že život je zlý. Dovedl mě k lavičce a půjčil mi kapesník. Byla to hrozná chvíle. ,,Promiň, já nechtěla," řekla jsem. ,,To nic," řekl a začal mi vyprávět svůj příběh.
,,Jmenovala se Klárka. Začali jsme spolu chodit. Poznali jsme se u kamaráda na oslavě. Líbila se mi a tak jsem šel pro ni, abychom si zatancovali. A pak jsem ji pozval na drink. Připadala mi jako bohyně, kterou mi někdo musel seslat. Povídali jsme si spolu a pak jsem ji doprovodil domů. Druhý den jsme spolu byli na koupališti, kde jsem se také poprvé líbali. Potom nastalo mnoho nádherných dnů. Po půl roce jsme spolu poprvé spali. Chodili jsme si na proti ke škole. Jen jednou jsme se spolu pohádali, netrvalo to však dlouho, po hodině jsme byli zase spolu. Chodili jsme spolu do kina i do divadla, téměř jsme se od sebe nehnuli. Naše parta nám říkala ,,snoubenci"."
Když mi Martin o tom všem vyprávěl, bylo mi zase do breku. Nedovedla jsem udržet slzy, brečela jsem a brečel i on. Kvetoucí lípy a stromy kolem byly jedinými svědky naší rozmluvy.
Jeho oči měli takový divný smutek a žal, jaký jsem ještě nikdy neviděla. Bylo zvláštní, vidět brečet kluka. ,,Když jí bylo 17, chodili jsme spolu právě rok. Oslavovali jsme to s kamarády na chatě rodičů a potom jsme se šli koupat. Bylo nádherné se spolu ve vodě milovat a potom celou budoucnost. Ráno kámoši odjeli a my zůstali sami.
Udělali jsme si slavnostní snídani v trávě a v té chvíli jsem byl nejšťastnější člověk na světě." Když dokončoval vyprávění, zpomaloval věty a oči se mu zalévaly slzami. Potom začal vyprávět ten smutný den... ,,Bylo právě takové vedro jako je dnes a my se rozhodly, že si vyjedeme do přírody. Jeli jsme k nádhernému jezeru kousek od nás, kde nikdo většinou není. A i dnes jsme tu byli sami. Klárka byla ten den nádherná. Měla úplně nové šaty a vlasy krásně rozevláté. Byl jsem šťastný... Večer se blížil a my jsme se rozhodli jít si zatancovat na ples. Lidé se po nás dívali a říkali, jaký jsme nádherný pár.
Když zábava skončila, jeli jsme domů každý jiným autem. Naposledy jsme se políbili, objali a každý jel svou cestou. Přišel jsem domů a šel spát. Uprostřed noci mi zvonil telefon, do nemocnice přivezli těžce zraněnou dívku, která si přeje, abych tam přijel.
Celou dobu jsem utíkal, ani nevím, jak jsem tam doběhl. Otevírali mi dveře a dívali se na mě utrápeně. Doběhl jsem do jejího pokoje. Okolo postele seděli rodiče. V jejích očích byl pohled, na který nikdy nezapomenu. Řekla mi: ,,Nechce se mi umírat, ale musí to být." Pak se obrátila na rodiče a tichým hlasem, který ji byl tak cizí, řekla: ,,Za všechno, co jste pro mě udělali, vám děkuji".
Držel jsem ji za ruku a ona hlasem, který se těžce nesl pokojem, řekla: ,,Moc tě miluji a nechce se mi od tebe. Dones mi někdy kopretiny nenechávej můj hrob prázdný. Navždy tě budu milovat. Měla jsem vás všechny moc ráda, rodiče, tebe, jediného v mém životě." Potom usnula a my jsem museli odejít. Její mamka se zhroutila a její táta se zalitýma očima slzami ji podpíral. Já vyběhl ven, začali mi téct slzy. Najednou jsem byl sám. Chtěl jsem umřít. Dávali ji jen malou naději.
Celou noc jsem prochodil a nevěděl, zda ještě žije.Svítalo a nastával nový den, ale mě bylo moc divně.
Zemřela brzy ráno na vnitřní krvácení. Naposledy mně dovolili podívat se na ni a pak ji odvezli. Stál jsem tam na chodbě a tekly mi slzy jako hrachy. Nechtěl jsem věřit, že moje jediná zemřela a že už ji nikdy nepolíbím, nepohladím, neobejmu...
Celý měsíc jsem potom nikam nechodil. Vykašlal jsem se na školu, na všechno a stále jsem se vracel na ta místa, kde jsem byli spolu šťastní. Bylo mně všechno úplně jedno, každý den jsem stál u jejího hrobu a vyčítal si, že jsem ji nechal jet samotnou. Kdyby jela se mnou, tak by se jí nic nestalo. Narazil do nich opilý řidič.
A teď už rok chodím sem den co den. Nechci se bavit s lidmi, ty jsi první, s kým mluvím. Nevím ,ale cítím, že ty jsi jediná, kdo mi rozumí. Nech si ale všechno pro sebe, prosím! Lidi jsou zlí. Nikdy už nechci s žádnou holkou chodit. Tak a teď běž a nech mě tu samotného."
S těmito slovy se semnou rozloučil a já cítila, jak se propadám někam hluboko a nechce se mi zpět. Jak je ten život nespravedlivý!
Ještě několikrát jsem se s ním viděla. Potom odešel na vojnu a psali jsme si. Zůstali jsme přátelé, jezdili na výlety, ale nikdy nás nenapadlo, že bychom spolu mohli žít.
Tak uplynul čas a Martin má teď na hrobě každý den kytici kopretin jen ode mě. Je to právě měsíc, co se zabil v autě. Všichni mu říkali ,,sebevrah", ale jen já jsem věděla, proč to udělal. Bylo to pro něho vysvobození.
Všude je vedro, jen na hřbitově je chlad, který je protkán žilkami bolesti. Sedím pod rozkvetlou lípou a v ruce držím kopretiny. Oni tu leží vedle sebe a jsou stále spolu. A tak tu sedím a povídám si s nimi - jsou tu se mnou...


Designe..:D:D:D

18. prosince 2008 v 20:27 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ted designe uz je...jako nim..ale docela se mi libi..jasny...nic pro rasisty...ale neim no..az to uvidim zitra...to pak dyztak zmenim..piste do komentu jak se vm libi...ten obrazek je upe bozi!!...krasnej..:)..no...tk ja uz asi pudu...:D....ano..zas..:D:D...a pro dnesek asi fakt koncim...ale jako u me nikdy neis no..:D..


Jo..a znicia sem si mobil...vim se sikovna..:D...

O vsem a o nicem..

18. prosince 2008 v 19:16 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Asi fakt udelam tn design,..a asi i vim jakej...no...ale necam to nadyl..tk si uzijte vanoce...ale do ty doby mozna ete napsiuz...ale tk zitra se uz de naposld do skoly..teda aspon my jdem..a dem plavat...m nastvali:-/...no...ale jinak to sna bude super...miluju svy spoluzaky!!..jasne Simone!... "No war in Vietnam!!"...."We all want peace!!"...no..rposte uzasny...vsechno...no vsechno ne...ale to nevadi..:D:D...tk se mejte krasne..papa:-*

Zamysleni..

18. prosince 2008 v 19:12 | Anuška:-* |  -->Úvahy

Designe??

12. prosince 2008 v 19:02 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Premyslim o tom ze udelam novej designe...ae nak neim jakej..:D..klasika...ae jako ubec neim..mozna udelam tkovej jakej sem uz jednou mela..:D...nebo jao jen se stejnym zahlavim..protoze ted uz nebude stejny nic...protze sem jina ja...hodne jina...uplne jinej rebrcek hodnot...i kdyz...no...asi jo no...nejvic pro me sou kamaradi a rodina..pak nase ete neexistujici zkupina a skola...mozna kluci no.:D..a pak daleko za tm sou obycejn problemy..:D...
No ktze designe..:D...

Sreet art

12. prosince 2008 v 18:57 | Anuška:-* |  -->Obrázky
Muj vytvor:
Nikolky vytvor:

Xmas songs..

12. prosince 2008 v 18:42 | Anuška:-* |  -->Hudba
Naky vanocni songy...kdyz uz se ty vanoce tk blizej...sice to tk moc nevipada...no...ale tay uz trochu nasnezilo...jak u vas??..

No...tahle pisnicka tay uz nekde mozna je..ae to neva...prrost je vanocni...a uzasne krasna...
a to je hlavni...ji upe miluju!...John Lennon...krasna...

Wham...Last chrstmas...tudle pisnick upe miluju!!...i moe mama ji ma rada..:D..
Ten klip...upe ty vnoce v tom...to je upe zasny!...krasny...No...tohle je od Vodafonu...ty ovce..pac sem nevedla kdo tu pisnicku nazpival v originale..
ale to snad nevadi ne?...no..dyztk mi to napiste do komentu a ja ji sezenu...predem moc diky:-*
Jingle Bell Rock...


Nejsem....!!

12. prosince 2008 v 18:20 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj...no...tkze jako neim co psat...ae uz to je asi nutny:D...no...skola katastrofa..:D...moje dieta...doadla bidne...sem sama...nikdo me nece...neim co mam delat...mam puntikatej nos...sem hysterka...chovam se jak maly rozmazleny dite...

Asi vypadam hrozne zdrcene..co?..ae ja se mam celkem dobre..:D...sem asi fakt divna...no...to se stane...bolej me nohy..asi umru...ae ja neci umrit...i kdyz vlastne budem mit spolecenj pohreb a hrob:D Hrobka 1.C...:D....bozinku...ja sem to ale.....no...raci nic..:D...no...nic se nedari...ale to neva..jako kdyby nakej kluk mel zajem o mou osobu...i kdyz pochybuju...ale jako enjsem zadna kurva...hrozny slovo..:D..to fakt ne...a boli me brada....:D

No..jdu se kouknout na is co sem dostala ze zemaku..asi tk 5..:D..tk se mejte krasne...to je potreba..;):-*

Merry Xmas..:-*

4. prosince 2008 v 19:54 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty

No...jako hezkyho Mikulase...preju uz ted...pac neim estli se sem zitra dostanu...ae snad mozna jo..:D..jako ae dnes "Mozna bych uz mohla pomalu zacit byt hodna"..."Staci zitra"..:D...Ouuu... Viki a Niki...hrozne mooooc vas lovuju....lasky moe..!!...ubec bych bez vas vsech nemohla zit...jako sem tk strasne rada ze sem na gymplu...uz i ty kluci sou lepsi...a toto neni nic moc..:)...no...to sem se ale dostalal trochu od temata co?..:D...no..proste krasny vsechno..;)...do Vanoc se sem snad ete dostanu..:D...a neco napisu...uvidim..a premyslim o new designu..pac me tendle uz prestava bavit..:D...no..tk to je asi vsechno...koncim...a padim..tk se mejte krasne...papa:-*

Hate School!!

2. prosince 2008 v 12:50 | Anuška:-* |  -->Moje žblechty
Ahoj.:)...no...tkjaksemate?;)...my prave mame informatiku tkze nic moc no..:D...ae jink ok..:D..dnes prijedu domu brzo...tkze super..:)...ae za chvilypisem z biologie...tkze jako hruza:(..:'(