Kouzlo lásky

17. května 2007 v 15:37 | Angel in love |  -->Vše
Jsi zamilovaná až po uši? Tvůj idol si tě ještě nevšiml? Tak zkus tohle kouzlo!
Kup si pár celočervených svíček (ne jen červeně obarvených na povrchu) a vytáhni z nich knoty. Dej je do hrnce a rozpusť na sporáku. Vznikne ti hmota, ze které, až trochu vychladne, vymodeluj dvě figurky. Jedna bude ty, druhá tvůj idol. Do figurek vyškrábej jména a svaž je provázkem k sobě. Na tři dny a noci je ponoř do vody. Pak je vyndej a ještě jednou roztav. Při tom říkej: Budeme vždy jedna duše, navždy takto spojeni, nikdy víc nás neodloučí, nebudeme raněni. V této chvíli tavím srdce, ať z něho zmizí chlad. Odteďka mě jednou provždy budeš mít jen rád.
Pak z vosku vymodeluj srdce a kouzlo zopakuj. POZOR! Srdíčko musíš opakovat jako oko v hlavě, jestli ho stratíš tvůj idol si tě nikdy nevšimne.
Hodně štěstí!
Andulinka =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 22. srpna 2007 v 16:32 | Reagovat

Sorry,že ti to posílám. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnu. Alena Kovaříková která tento dopis poslala 22 lidem vyhrála v losování automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuvěřil do 5 dnu dostal rakovinu a zemřel.

2 Atreimus Gardére Atreimus Gardére | 21. května 2008 v 13:44 | Reagovat

NOVÁ ŠKOLA ČAR A KOUZEL!

REGISTRACE OTEVRENY!

PŘIRDEJTE SE DO KOUZELNICKÉHO SPOLEČENSTVÍ!

http://www.eu-bradavice.webnode.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama